قراردادن ميز کار يکي از مورد هایی است که دردفترفردتاثیرزیادی دارد. دیدنی ترین مناطق منطقهمکزیک

ساخت وبلاگ
چکیده : اثر سادگی سایت در اینترنت مارکتینگ قسمت 4 رنگ بندی خوبداشتن رنگ های مناسب در وبتان نیز باعث... با عنوان : قراردادن ميز کار يکي از مورد هایی است که دردفترفردتاثیرزیادی دارد. دیدنی ترین مناطق منطقهمکزیک بخوانید :

اثر سادگی سایت در اینترنت مارکتینگ قسمت 4

رنگ بندی خوب
داشتن رنگ های مناسب در وبتان نیز باعث بالا رفتن یوزرفرندلی شدن سایت شما خواهد شد . فرض کنید وب سایت شما دارای بک گراندی مشکی و فونتی قرمز میباشد ، در این چنین شرایطی کدام بازدیدکننده حاضر است به مدت چند دقیقه در وب سایت شما به دنبال محصولات مورد نظر خود خواهید کرد ؟! سعی کنید در رنگ آمیزی سایت خود از رنگ هایی به کار گیری کنید که چشم کاربر را خسته نمیکند ، این نکته در میزان ماندگاری کاربر در صفحات شما بسیار تاثیرگذار میباشد .

ایجاد بخش نظرات در سایت
میتوانید با دریافت انتقادات و پیشنهادات کاربران و بررسی نظرات آنها تمامی کاستی های وب سایت خود را مرتفع کرده و علاوه بر جلب رضایت کاربران ، وب سایت خود را نیز بیشتر از گذشته قدرتمند نمائید . استفاده از پیشنهادات مخاطبین میتواند تاثیر زیادی برای پایگاه شما داشته باشد که یکی از آنها  ، کسب آگاهی شما از نواقص موجود در وب سایتتان میباشد. در نظر داشته باشید که هرگز شما نمیتوانید مانند کاربران به ایرادات کوچک و بزرگی مانند ایراد در صفحه تعرفه طراحی سایت خود آگاهی داشته باشید.

صحیح بودن لینک های وب سایت
یکی دیگر از نکات مهم در زمینه یوزرفرندلی سایت شما ، سالم بودن آدرس های سایتتان میباشد. لینک های سایت خود از منو تا دکمه های میانبر و لینک های دانلود گرفته تا پیوندها ، به عنوان مثال اگر آدرس با عنوان طراحی سایت مذهبی دارید حتما دقت کنید تا این آدرس را امتحان کرده تا درست کار کند زیرا اگر کاربری روی لینک شما کلیک نماید اما آدرس آن کار نکند ، کاربر حاضر به خرید از شما نخواهد بود. این مسئله به سئو سایت شما نیز کمک خواهد نمود .

تاثیر یوزر فرندلی بودن پایگاه در فروش آنلاین قسمت سوم

قابلیت سرچ پیشرفته در وب سایت
یکی از مهم ترین عوامل کاربرپسندی ، گذاشتن بخش جستجوی پیشرفته در سایت میباشد. هنگامی که شما تعداد زیادی کالا برای فروش دارید باید در نظر داشته باشید که حتی با وجود دسته بندی های کاملا کاربرپسند و مرتب از هرنظر بازهم احتمال دارد کاربر نتواند کالای مد نظر خود را از میان انبوه محصولات شما پیدا کند . در این شرایط وجود قسمتی برای جستجو به صورت حرفه ای در تارنمای شما بسیار کارایی خواهد داشت. زمانی که مشتری بتواند با سرچ در میان محصولات شما به سرعت کالای مد نظر خود را بیابد باعث میشود میزان کاربرپسندی تارنمایتان به میزان قابل توجهی ارتقا یابد. به همین دلیل در هنگام مرکز طراحی سایت ، به این مسئله توجه نمائید زیرا این مسئله در بهینه سازی سایت شما نیز تاثیر دارد.

دکمه ها و آیکون های میانبر مناسب
میتوانید با به کاربردن دکمه ها و آیکون های میانبر کار را برای کاربران بسیار آسان کنید ، مثلا میتوانید با گذاشتن یک آیکون خرید در انتهای مطلب مربوط به هر کالا بازدیدکننده را به بخش خرید مربوط به این کالا منتقل کنید یا مثلا با قرار دادن آیکون اضافه به سبد خرید شرایطی برای مشتریان فراهم کنید که به راحتی محصولات مد نظر خود را به سبد اضافه کرده . طراحی سایت در استان مرکزی به این موارد بسیار توجه دارد.

منبع : تاثیر کاربرپسندی سایت در بازاریابی اینترنتی

...
نویسنده : drervfddfw بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 15 بهمن 1396 ساعت: 16:36