مناسب ترین تایم برای تور ترکیه چه زمانی می باشد

ساخت وبلاگ
چکیده : می بایست بیان کرد تور ارزان ترکیه با نگاهی به موقعیت سرزمین ترکیه به عنوان خط م... با عنوان : مناسب ترین تایم برای تور ترکیه چه زمانی می باشد بخوانید :

می بایست بیان کرد تور ارزان ترکیه   با نگاهی به موقعیت سرزمین ترکیه به عنوان خط میان خاورمیانه و اروپا  همیشه مورد توجه افراد کثیری از مردمانی که فکر یک گردش چندهفته ای  خوب را دارند قرار می گیرد.

فرودگاه و زمان سفر به کوش آداسی:

در ماههای تیر و مرداد و شهریور کوش آداسی بیشترین دمای هوا را دارد و آفتاب نیز بسیار سوزنده است. اما بهترین فصل سفر به کوش آداسی از 15 خرداد الی 15 شهریور است. البته این ماه ها از گرانترین ماه های سال است اما اگر بتوانید اواخر اردیبهشت ماه تا اوسط خرداد ماه به کوش آداسی سفر کنید از لحاظ قیمتی بسیار مناسب و همچنین در این زمان آب و هوای بسیار معتدل و مطلوبی در انتظار شما خواهد بود. بسیاری از ایرانیان در تعطیلات عید به ترکیه سفر می کنند اما در این موقع از سال هنوز استفاده از تفریحات آبی تا حد بسیار زیادی مقدور نیست.

باید بدانید کوش آداسی فرودگاه ندارد و برای رفتن به این شهر ابتدا باید با هواپیما به فرودگاه ازمیر رفته و از آنجا حدود 1.5 ساعت با ماشین های کرایه و یا با وسایل حمل و نقل عمومی راهی کوش آداسی شوید.کوش آداسی
واحد پول و ساعت رسمی کوش آداسی:

باید بدانید که واحد پول ترکیه لیر است که حدودا 1200 تومان کشور ما می‌شود. آب لوله کشی ترکیه قابل شرب نمی باشد همچنین ساعت رسمی کوش آداسی حدود 1.5 ساعت از ایران عقب تر می باشد فلذا ساعت پرواز برگشت به وقت آنجا می باشد.

کوش آداسی
اطلاعات مفید و تلفنهای ضروری کوش آداسی:شماره تلفنهای ضروری که در سفر به کوش آداسی باید همراه داشته باشید: آتشنشانی 110، آمبولانس 112، پلیس 155 و ژاندارمری 156

امیدواریم که تور ارزان ترکیه به شما خوش بگذرد.

...
نویسنده : drervfddfw بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت: 17:03