عالی ترین زمان برای تور ارمنستان چه زمانی می باشد

ساخت وبلاگ
چکیده : تور لحظه آخری ارمنستان از دسته تور های است که خواستاران بسیاری دارامی باشد.سرزمین ارمنستان نیز م... با عنوان : عالی ترین زمان برای تور ارمنستان چه زمانی می باشد بخوانید :

تور لحظه آخری ارمنستان از دسته تور های است که خواستاران بسیاری دارامی باشد.سرزمین ارمنستان نیز موفق شده است .

ما در هنگام مسافرت به کشورهای دیگر، سفیر فرهنگی ایران هستیم. از توهین به پرچم و نمادهای ملی کشور مقصد به شدت خودداری فرمایید.

رعایت اصول زندگی اجتماعی که در همه جا مورد احترام است: مثلا از اشاره به افراد و لمس دیگران بدون اجازه خودداری نمایید، به غریبه‌ها لبخند نزنید و ... . همینطور از بلند حرف زدن بپرهیزید.

از صحبت در مورد مسائل سیاسی هر کشور بپرهیزید.مسئله منطقه قره باغ بین مردم ارمنستان حساسیت بالایی دارد. این منطقه که در حال حاضر جمعیتی اکثراً ارمنی دارد، به صورت خودمختاری اداره شده و از نظر سازمان ملل متحد و تقریبا همه کشورهای دنیا جزئی از خاک آذربایجان محسوب می‌شود ولی مردم ارمنستان آن را جزئی از خاک خود می‌دانند. بنابراین سعی کنید از صحبت در مورد کشور آذربایجان و این منطقه خودداری کنید.

همینطور مسئله قتل عام ارمنی ها توسط عثمانیان نیز بسیار حساسیت برانگیز است. روابط این کشور با ترکیه بر سر همین مسئله بسیار بد است.

ارمنستان هنگام دیدار از داخل کلیساها، رعایت پوشش مناسب - مردان و زنان - الزامی است. به سر کردن روسری نیز رفتار خوبی است اگرچه اجباری نیست. مردم این کشور هنوز به روسیه علاقه مند هستند و روسی زبان دوم مردم این کشور محسوب می‌شود. به هر حال این کشور در سال ۱۹۱۶ بوسیله قوای روس آزاد شده است.در اتوبوس‌ها و مکان‌های عمومی بسیار مرسوم است که مردم جای خود را به افراد مسن و نیز زنان می دهند یا هنگام ورود به اماکن ابتدا از خانم‌ها می‌خواهند که وارد شوند. از این نظر فرهنگی شبیه ایرانیان دارند.ارمنستان از بلند صحبت‌کردن در کلیسا به شدت بپرهیزید.عموما در کشورها عکس برداری از مناطق دولتی، نظامی، امنیتی و در برخی از موارد اماکن مذهبی و فرهنگی، ممنوع بوده و منجر به بازدداشت و پرداخت جریمه خواهد گردید، بنابراین لازم است پیش از عکس برداری از اماکن قبلا با مسئولین امنیتی آن اماکن هماهنگی نموده و از آنها اجازه بگیرید.

امیدواریم که تور لحظه آخری ارمنستان به شما خوش بگذرد

...
نویسنده : drervfddfw بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت: 14:02